" />

„Smaki Lata – Afrodyzjaki od Rolnika”, Plac Zamkowy w Lublinie

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2019-07-14
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje Kiermasz „Smaki Lata – Afrodyzjaki od Rolnika”, który odbędzie się w dniach od 13 do 14 lipca 2019 roku na Placu Zamkowym w Lublinie.
Podczas organizowanego Festiwalu będzie możliwość degustacji i zakupów produktów żywnościowych oraz rękodzieła przez odwiedzających. Kiermasz Produktów Regionalnych i Tradycyjnych jest imprezą cykliczną i w tym roku odbędzie się po raz kolejny. W tegorocznym Kiermaszu smakołyków będzie uczestniczyło jak zawsze wielu wystawców pochodzących z województwa lubelskiego. Podczas Festiwalu będzie można zaopatrzyć się zarówno w wyroby rękodzieła ludowego jak i zakupić upominki dla bliskich oraz potrawy i produkty żywnościowe. Bardzo ważne, że na Festiwalu wystawiają się producenci, dlatego będzie można także bezpośrednio z nimi porozmawiać o tajnikach przygotowań ozdób, czy potraw.
 
Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom namioty wystawiennicze do sprzedaży i prezentacji swoich produktów. Podczas organizowanego przedsięwzięcia chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość degustacji i zakupów produktów.
 
Osoba wystawiająca swój produkt spożywczy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Proszę również o zwrócenie uwagi na właściwą, zgodną z wymaganiami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. Jeżeli będą Państwo prowadzili sprzedaż swoich wyrobów, należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek posiadania kasy fiskalnej. Podczas udziału w imprezie promującej produkty regionalne i tradycyjne prosimy także o estetyczne przygotowanie Państwa prezentacji. Kiermasz będzie odbywał się w godzinach od 10.00-18.00.
 
Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać w terminie do dnia 10 lipca 2019 roku, na adres e mail: rafal.serej@lubelskie.pl, tel. (81) 44 16 538. Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę przy wyborze wystawców. 
" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">