" />

Międzynarodowe Ekoforum

Autor: Biuro prasowe DEŻ Data: 2013-04-16
W dniu 18 kwietnia (czwartek) w Lublinie, w hotelu "Mercure" (sala konferencyjna) przy Alejach Racławickich 12 odbędzie się kolejne Ekoforum organizowane przez DEŻ.

Spotkanie pod hasłem„Dolina Ekologicznej Żywności i Uniwersytet w Turkunowa platforma wymiany doświadczeń” rozpocznie się o 16:00 i potrwa do 18:00.


Główny celem spotkania jest wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami fińskiego Uniwersytetu w Turku (Brahea Centre for Training and Development) oraz klastrowiczami z Doliny Ekologicznej Żywności. W trakcie sesji poruszone zostaną również kwestie dotyczące ewentualnej współpracy Uniwersytetu z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji. Poza zaproszonymi gośćmi swoje prezentacje wygłoszą dr Barbara Szymoniuk (prezes Stowarzyszenia Ekolubelszczyzna), a także Robert Kuryluk (Przewodniczący Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Producentów Ekologicznej Żywności "Ekoland").

Goście z Finlandii spędzą na Lubelszczyźnie 4 dni. W tym czasie odwiedzą miejscowe gospodarstwa ekologiczne oraz zapoznają się z lokalnym produktami.

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">