" />

Lubelski Piknik Naukowy, niedziela, 16. września 2018 r.

Autor: Aleksandra Słyszko Data: 2018-07-08
Stowarzyszenie "EkoLubelszczyzna" serdecznie zaprasza do udziału w XV Lubelskim Festiwalu Nauki, który odbędzie się w dniach 15-21 września 2018 r. pod hasłem „Człowiek inspiracją nauki”. Głównym Organizatorem Festiwalu jest Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Lubelski Festiwal Nauki to wydarzenie o charakterze naukowo-kulturalnym i jednocześnie promującym i popularyzującym najnowsze osiągnięcia naukowe i techniczne.

Przedstawiciele uczelni oraz środowisk naukowych i kulturalnych Lublina oraz Lubelszczyzny będą zachęcali wszystkich zainteresowanych - w każdym wieku - do inspirowania się nauką i zgłębiania jej tajników.

Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna”, reprezentujące także sieć współpracy Doliny Ekologicznej Żywności, jak co roku weźmie udział w Lubelskim Pikniku Naukowym, organizowanym w ramach Festiwalu Nauki. Odbędzie się on w niedzielę, 16 września b.r., na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur. Piknik będzie trwać od godz. 11.00 do 17.00. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, tradycyjnie nazwane „Ekologiczną Wyspą” i umiejscowione na terenie ekspozycji Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Będą tam prezentowane ekologiczne i tradycyjne produkty z Lubelszczyzny, a także organizowane gry, zabawy i konkursy. Więcej informacji można odnaleźć na stronie Festiwalu: https://www.festiwal.lublin.pl/

Wstęp wolny!

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">