" />

Witamy nowych klastrowiczów!

Autor: Biuro Prasowe DEŻ Data: 2013-03-05
Na początku marca do Doliny Ekologicznej Żywności dołączyły 2 nowe firmy: F.H. „Domena” z Markuszowa (woj. lubelskie) oraz „KorabGarden” z Samoklęsk (woj. lubelskie).

Dzięki temu Dolina Ekologicznej Żywności, pierwszy w kraju klaster zrzeszający różne podmioty działające na rzecz promowania i rozwoju żywności ekologicznej, liczy już 20 członków.

 

Kim nowi członkowie klastra?

Poznajmy nowych członków Doliny Ekologicznej Żywności

 

„Domena” jest firmą handlową specjalizująca się w dystrybucji biologicznych środków służących do ochrony roślin i rekultywacji gleby oraz probiotyków dla zwierząt. To kompetentny doradca w rolnictwie i hodowli, który w codziennej pracy stara się przekonywać rolników do idei stosowania ekologicznych metod ochrony.

 

"KorabGarden" Sp. z o.o. to jedna z pierwszych w Polsce grup producentów owoców miękkich działających na podstawie ustawy o nowych formach wsparcia dla rolnictwa. Spółka, która posiada certyfikaty BIO, powstała w 2011 r. Od stycznia 2012 r. dysponuje w Samoklęskach nowoczesną bazą logistyczną umożliwiającą przechowywanie, schładzanie, sortowanie i pakowanie owoców.

W ofercie firmy "KorabGarden" można znaleźć:

- owoce ekologiczne (aronia, porzeczka czarna),

- owoce z plantacji w okresie przestawiania na eko-pod kontrolą jednostki certyfikującej (malina),

- owoce spoza upraw ekologicznych (aronia, malina, porzeczka czarna),

- liście (porzeczka czarnaekologiczne, malina – z okresu przestawiania).

 

Serdecznie witamy na pokładzie!

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">