" />

Kiermasz Andrzejkowy w Borkach

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2017-11-23
Uczestnicy i sympatycy Doliny Ekologicznej Żywności otrzymali zaproszenie na Kiermasz Andrzejkowy organizowany przez Wójta Gminy Borki, Ośrodek Kultury i Sportu, Zagrodę Edukacyjną "Zielony Poligon" w Nowinach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną.

Kiermasz odbył się w niedzielę, 26. listopada b.r. w Zespole Placówek Oświatowych w Borkach. Można bylo na nim zakupić smakowite specjały regionalnej, tradycyjnej kuchni, a także miody i oleje oraz piękne wyroby rzemiosla artystycznego związane z okresem bożonarodzeniowym. W programie tej miłej uroczystości znalazły się poza tym występy artystyczne "młodych talentów": wokalistów oraz zespołów tańca: "Borkowiaczki" i "Zumba". Kolejnym punktem programu byly bardzo wyczekiwane przez dzieci i mlodzież konkursy i zabawy animowane przez "Zielony Poligon" pod wodzą Pana Pawła Niewęgłowskiego. Imprezę wieńczylo wręczenie nagród zwycięzcom konkursów oraz poczęstunek dla zaproszonych gości. 

Spotkanie bylo okazją do prowadzenia rozmów na temat rozwoju oferty ekoproduktów w gminie Borki, a także rozwoju współpracy pomiędzy Doliną Ekologicznej Żywności a "Zielonym Poligonem". 

Serdecznie dziekujemy za zaproszenie!

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">