" />

Targi „Dieta i Zdrowie”

Autor: Biuro prasowe klastra DEŻ Data: 2012-03-27
W ostatni weekend marca 2012 roku odbyły się w Lublinie pierwsze targi „Dieta i Zdrowie”, zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Lubelskie.

 

 

Targi były szczególną okazją do promocji żywności ekologicznej, którą z pomocą Ministerstwa RolnictwaRozwoju Wsi we wszystkie trzy dni imprezy wykorzystało Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” wspólnie z Klastrem Dolina Ekologicznej Żywności. Członkowie klastra utworzyli   Ekologiczną Wyspę na której prezentowano produkty ekologiczne wytworzone  przez producentów - członków Doliny Ekologicznej ŻywnościNasza Wyspa uzyskała prestiżową nagrodę:  I miejsce oraz  statuetkę za najbardziej interesujące stoisko targów Dieta i Zdrowie.

 Ideą targów Dieta i Zdrowie jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia (w tym zdrowego odżywiania się) oraz kształtowanie świadomości zdrowia i poczucia własnej wartości. Wielu wystawców z regionu, kraju i zagranicy zaoferowało także swoje usługi medyczne związane z aktywnością, zdrowiem, dobrym samopoczuciem, urodą, wypoczynkiem i rekreacją


dyplom

„Ekologiczna Wyspa" uzyskała Nagrodę Targową

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">