" />

DEŻ na konferencji CLUSTERS3

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2017-03-07
W dniu 7. marca b.r. odbyła się w lubelskim Centrum Konferencyjnym międzynarodowa konferencja partnerów projektu CLUSTERS3, w której wzięli udział Członkowie klastra Dolina Ekologicznej Żywności: Województwo lubelskie przystąpiło do projektu w kwietniu 2016 roku.
Projekt CLUSTERS3 realizowany jest w partnerstwie międzynarodowym z udziałem 9 partnerów z 7 regionów UE. Celem trwającego 4 lata projektu jest usprawnienie polityki klastrowej poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń z regionami UE, które realizują sprawdzone modele współpracy podmiotów w ramach klastrów, a jednocześnie podejmują wspólne dla Europy wyzwanie realizacji regionalnych strategii na rzecz inteligentnych specjalizacji. 
Dolinę Ekologicznej Żywności reprezentowali na stoisku wystawienniczym: Stowarzyszenie "EkoLubelszczyzna" (Pani Karolina Franczak), oraz Przesiębiorcy z ośrodkow ekologicznych Lubartowska 77 i Wieś Dąbrówka.
Wszystkich zainteresowanych projektem CLUSTERS3 Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Lubelskiego zaprasza na stronę projektu: http://www.interregeurope.eu/clusters3/, na której można się zapisywać na newsletter, a wszystkich obecnych w mediach społecznościowych zaprasza na Twittera: https://twitter.com/CLUSTERS3eu    
Relacja z konferencji, oraz prezentacje i zdjecia są dostępne pod adresem: http://www.invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/miedzynarodowa-konferencja-partnerow-projektu-clusters3-relacja-ze-spotkania 

Galeria strony

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">