" />

DEŻ oficjalnym Partnerem akcji „W 90 dni do EKO”

Autor: Biuro Prasowe DEŻ Data: 2013-01-08
Startuje I edycja programu „W 90 dni do EKO” koordynowanego przez firmę ORGANIC Farma Zdrowia. Dolina Ekologicznej Żywności jako oficjalny Partner programu pomaga w poszukiwaniach EKOBohaterów!

 

Startuje I edycja programu „W 90 dni do EKO” koordynowanego przez firmę ORGANIC Farma Zdrowia. Dolina Ekologicznej Żywności jako oficjalny Partner programu pomaga w poszukiwaniach EKOBohaterów!

Idea przewodnia? Program „W 90 dni do Eko” to 90 dniowy diet coaching pokazujący Uczestnikom, jak w ciągu krótkiego czasu można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, przestawiając się na ekologiczną żywność oraz zdrowy tryb życia.

 

Zasady programu? Uczestnicy programu będą codziennie otrzymywali, opracowane przez dietetyków i psychologów, wskazówki oraz zadania. Pozwolą one na łagodne przestawienie się na ekologiczny styl życia. Dodatkową motywację stanowi element grywalizacji wprowadzony do programu. Uczestnicy wykonując zadania będą rywalizowali ze sobą, gromadząc punkty. Najlepsi mogą liczyć na drobne upominki i nagrody.

 

Zgłoszenia do programu? W pierwszym etapie Uczestnicy zgłaszają się do programu,  rejestrując się na stronie www.90dnidoeko.pl. Przed 15 stycznia Organizatorzy wyłonią 2 EKObohaterów spośród zarejestrowanych Uczestników.  

http://www.90dnidoeko.pl/

Rola EKObohaterów? Przez cały okres trwania akcji zaopatrywani w ekologiczną żywność, a swoimi doświadczeniami i odczuciami związanymi ze zmianą diety dzielą się z innymi (poprzez wpisy i zdjęcia na stronie Programu). Jednocześnie EKObohaterowie rywalizują ze sobą i walczą o poparcie pozostałych Uczestników Programu.

 

Partnerzy i Patroni programu? Poza Doliną Ekologicznej Żywności program jest wspierany przez:

- polskie aglomeracje (Warszawa, Łódź, Katowice, Lublin, Dąbrowa Górnicza),

- województwa (województwo lubelskie),

- gminy (Karlino, Stoszowice, Rabka-Zdrój, Mielno),

- organizacje pozarządowe (Związek Gmin i Miast Morskich, Dolina Baryczy, Slow Food Polska, Polska Akademia Smaku, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja „Wiemy Co Jemy”),

- środowisko naukowe (Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie, pro. Ewa Rembiałowska, dr Aneta Załęcka, dr Renata Kazimierczak). 


Zachęcamy do zgłaszania swojego udział w programie. Więcej informacji o programie „W 90 dni do EKO” na stronie http://www.90dnidoeko.pl/

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">