" />

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2015

Autor: Danuta Sulowska Data: 2015-09-21
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 21 do 24 września 2015 r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2015

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 21 do 24 września 2015 r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2015. Wzorem lat poprzednich Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi planuje zorganizować podczas tych targów stoisko informacyjno-promocyjne o powierzchni 200 m², na którym prezentowane będą produkty spożywcze wyróżnione znakiem Poznaj Dobrą Żywność oraz produkty rolnictwa ekologicznego.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food to jedna z najważniejszych imprez sektora rolno-spożywczego w Polsce, podczas której spotykają się specjaliści z kraju i zagranicy, z branży mleczarskiej, mięsnej, przetwórczej, alkoholowej oraz gastronomicznej. Targi Polagra Food 2015 będą doskonałą okazją do popularyzacji artykułów spożywczych Państwa firm oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

                W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2015 na ww. stoisku MRiRW.

Potwierdzenie udziału producentów ekologicznych z danej organizacji w targach wraz ze wskazaniem osoby odpowiedzialnej za koordynację tego działania z ramienia organizacji proszę przesłać do dnia 3 września br. na adres bartosz.pytlak@minrol.gov.pl

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">