" />

Medical Tourism Summit - Eastern Europe 2018

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2018-06-12
Organizatorem Konferencji jest Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna. Partnerem wydarzenia został Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej, Lubelski Klub Biznesu, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej.

W czasie konferencji będzie mowa o potencjale rynku turystyki medycznej w Europie Wschodniej i na świecie oraz aktualnych trendach i wyzwaniach,  roli pośredników w turystyce medycznej, turystyce  zdrowia i turystyce  medycznej przyjazdowej w strategii rozwoju gospodarczego państw Europy Wschodniej, współpracy klastrów i stowarzyszeń w turystyce zdrowia i turystyce medycznej państw Europy Wschodniej oraz  dobrych praktykach i kierunkach przyszłych działań na rzecz jakości procesów w turystyce zdrowia i turystyce medycznej przyjazdowej.

Konferencja w całości będzie prowadzona w języku angielskim i tłumaczona symultanicznie na język polski.

Weźmie w niej udział około 250 uczestników z ponad  25 państw, około 30 panelistów  – ekspertów turystyki medycznej, przedstawicieli administracji  rządowej i samorządowej, klastrów
i stowarzyszeń w turystce medycznej,  ponad 20 pośredników rozpoznawalnych na rynku turystyki medycznej, ponad 20 przedstawicieli regionalnych, krajowych i międzynarodowych mediów, około 150 podmiotów z Europy Wschodniej  świadczących usługi w zakresie zdrowia, medycyny i wellness. Konferencji będą towarzyszyły spotkania B2B,  wystawy  partnerów konferencji, indywidualne spotkania i możliwość poznania oferty turystycznej  Lublina i regionu. 

W imieniu Organizatorów zachęcamy do rejestracji, która dostępna jest na stronie: https://hmts.lublin.eu/ oraz śledzenia wydarzenia w social media: https://www.facebook.com/events/284729045397477/?active_tab=discussion

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">