" />

Kiermasz świąteczny i Festiwal "Lubelskie na Święta"

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2018-03-24
Serdecznie zapraszamy Sprzedających i Kupujących na dwie przedświąteczne imprezy handlowe, które odbędą się w Lublinie z udziałem Członków Doliny Ekologicznej Żywności. Pierwsza z nich - Kiermasz Świąteczny, odbędzie się w centrum GALA przy ul. Fabrycznej w Wieki Czwartek, zaś druga - Festiwal "Lubelskie na Święta" - w Wielki Czwartej i Wielki Piątek przy ul. Lubartowskiej 77.

Festiwal "Lubelskie na Święta" odbędzie się w czwartek 29 marca w godzinach 10.00 – 16.00 i w piątek 30 marca w godzinach 8.00-12.00 w siedzibie Fundacji Odkrywamy Talenty przy ul. Lubartowskiej 77. Zwyczajowo wystawcy przekazują 10% utargu jako darowiznę na rzecz Fundacji. Opłat za stoisko się nie wnosi. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Województwo Lubelskie, Miasto Lublin i Wojewoda Lubelski, a z całego wydarzenia powstaną materiały marketingowe (zdjęcia i film), które będą prezentowane podczas konferencji podsumowującej wydarzenie w dniu 12 kwietnia.

Producenci, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w Festiwalu, powinni zgłosić się, najlepiej drogą mailową, do Pani Katarzyny Radziewicz: kasiaradziewicz@lub77.pl Tel. 605 106 601
" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">