" />

Ekologiczne pasje członków Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna"

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2020-07-09
Stowarzyszenie Ekolubelszczyzna zrzesza osoby kreatywne, pełne pasji oraz umiłowania dla natury. Nasza działalność – jako akcelerator postaw proekologicznych – zawsze stara się wspierać członków Stowarzyszenia w rozwijaniu ich zainteresowań związanych z upowszechnianiem idei zdrowego żywienia, zrównoważonego rozwoju oraz promocji regionu lubelskiego.

W związku z powyższym miło nam przedstawić unikalne rękodzieło tworzone przez Kasię Smoleń, wieloletniego już Członka i Sympatyka Stowarzyszenia. Dekoracje tworzone przez Kasię są wypadkową naturalnego, folkowego ducha oraz minimalistycznej elegancji, która dobrze sprawdzi się w zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Kwiaty utrwalane w żywicy pochodzą wyłącznie z regionu lubelskiego – są własnoręcznie zbierane i naturalnie suszone. Rękodzieło pozwala zachować czar ulubionych roślin przez cały rok i nawet w pomieszczeniach dać odbiorcy namiastkę łąki, pola, lasu…

Wszystkich Sympatyków Doliny Ekologicznej Żywności zachęcamy do kreatywnego rozwoju oraz dzielenia się swoimi pasjami na forum naszej strony. Jeżeli spodobało się Wam rękodzieło Kasi, zachęcamy do kontaktu z autorką pod adresem sig.nature.decor@outlook.com, bądź polubienia profilu Instagram, gdzie publikowane są regularnie jej prace: @sig.nature.decor.

Galeria strony

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">