" />

Lista aktualności

Członkowie klastra DEŻ wyjechali na największe na świecie targi produktów ekologicznych - BioFach w Norymberdze, które odbyły się w dniach 15 – 18.02.2012r.
W ciągu czterech lat wartość rynku certyfikowanej ekożywności w Polsce ma się niemal podwoić – informuje "Puls Biznesu" na podstawie badań firmy Inquiry.
W Polańczyku w dniach 12 – 14 stycznia 2012 roku odbyło się I posiedzenie Konwentu Marszałków Województw RP.
9 lutego w Pensjonacie Nad Złotą Nitką odbyło się spotkanie integracyjne członków klastra Dolina ekologicznej żywności
Wraz z nowym rokiem do klastra DEŻ przystąpiły 4 nowe podmioty.
Odpowiedź na dyskusje toczące się wokół GMO.
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej… Świąteczny stół jest z reguły suto zastawiony mnóstwem pysznych i bardzo kalorycznych potraw.
W poniedziałek 28 listopada br. w Warszawie, w kinie Kultura, odbyła się finałowa gala pierwszej edycji konkursu filmów proekologicznych „Nakręć Się Na Zdrowie”. Udział w nim brali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, których zadaniem było stworzenie krótkich spotów propagujących zdrowy styl życia oraz żywność ekologiczną.
Kolejna edycja EKOFORUM Doliny Ekologicznej Żywności odbyła się 18 listopada w Białymstoku.
W dniu 16 listopada b.r. odbyła się konferencja zorganizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pt. Klaster motorem napędowym gospodarki i regionu.
Siódma już edycja EkoForum organizowanego przez Klaster DEŻ odbyła się 21 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.
18 października w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca konkurs „Promuj z pomysłem”.
W dniach 14-16 października 2011 r odbyły się w Łodzi IV Targi Naturalnej Żywności Natura Food – najważniejsza krajowa impreza przeznaczona dla interesariuszy żywności ekologicznej i naturalnej. Obecnych było ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Byli to producenci, przetwórcy i dystrybutorzy certyfikowanej żywności ekologicznej, a także rolnicy oferujący ekologiczne płody rolne oraz żywność nisko przetworzoną.
1 października b.r. na Placu Zamkowym w Lublinie odbył się IV Eko-festyn z rolnictwem I przetwórstwem żywności ekologicznej. Impreza zgromadziła wielu producentów i przetwórców, a także mieszkańców Lublina, którzy poszukiwali ekologicznych warzyw i owoców. Stoiska odwiedziły również władze województwa, którym zaprezentowano wspaniałe produkty i potrawy ekologiczne pochodzące z Lubelszczyzny.
28 września w Rzeszowie w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbyło się EkoForum inaugurujące współpracę klastra DEŻ z Samorządem Województwa Podkarpackiego.
30 września odbyło się EkoForum o zupełnie innym charakterze niż wszystkie dotychczasowe...
W niedzielę 18 września w Leżajsku odbył się III Festiwal Ekologiczny u Bernardynów
W niedzielę 25 września 2011 r członkowie Doliny Ekologicznej Żywności uczestniczyli w zorganizowanym przez Muzeum Przyrodnicze w Kazimierzu Dolnym pięknym Święcie Jesieni. Była to plenerowa wystawa zatytułowana „ Z lasów , pól i ogrodów”, w której uczestniczyli okoliczni rolnicy i przetwórcy .
W dniach 17-23 września b.r. odbył się w Lublinie VIII Lubelski Festiwal Nauki. Jego międzyuczelnianym koordynatorem był w tym roku Uniwersytet Przyrodniczy.
W 16 i 17 września w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach odbyła się pierwsza z konferencji pt. ROLNICTWO EKOLOGICZNE: BADANIA, JAKOŚĆ, WSPÓŁPRACA I MARKETING.
< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 12 >