" />

Lista aktualności

Do Polski na zaproszenie amerykańskiej Fundacji Heifer Project International z przedstawicielstwem w Warszawie, przyjechało 5 osób z Armenii w ramach wizyty studyjnej.
W sobotę 25 sierpnia b.r. odbyły się w Zwierzyńcu IV Lubelskie Spotkania z Tradycją i Kulturą Łowiecką. Wydarzenie rozpoczęto mszą świętą w Kościele Na Wodzie, skąd wszyscy, prowadzeni przez orkiestrę dętą, przemaszerowali na teren stadionu Klubu Sportowego Sokół.
… ale zapraszamy na kolejne! W każdą sobotę w Lublinie przy ul. Bramowej 4-6 od 8.00 do 17.00
Szykuje się nie lada gratka dla miłośników zdrowego jedzenia - ekologicznie zrobi się w Lublinie.
Janowiec – niewielka miejscowość w powiecie puławskim – zwykle czaruje spokojem i wspomnieniami dawnych wieków. Jednakże raz do roku wieś zmienia się w tygiel barw, ludzi, tradycji – a przede wszystkim – smaków. W niedzielę 15. lipca b.r. festiwal „Nasze kulinarne dziedzictwo – Smaki Regionów” zgromadził prawie 120 producentów prezentujących w konkursie ponad 200 ofert.
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca (w tym roku był to 24. czerwca) odbyła się w Końskowoli impreza o nawie Dzień Otwartych Drzwi Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Pogoda była także "tradycyjna", czyli słoneczna, zachęcająca tlumy uczestników do zwiedzania, spotkań i zakupów.
1 czerwca b.r. w Hedwiżynie, w siedzibie Zakładu Mięsnego "Wasąg", odbyło się kolejne EKOFORUM, czyli spotkanie dla uczestników klastra Dolina Ekologicznej Żywności. Miało ono charakter podsumowujący stan realizacji projektu, realizację kampanii promocyjnej oraz ewaluację klastra DEŻ.
Owoce to prawdziwa skarbnica witamin i minerałów, które mają niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie i urodę...
13 czerwca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Doliny Ekologicznej Żywności
Chipsy, paluszki - nie dziękuję! Słodycze - też niekoniecznie! Wolę truskawkę :)
Benchmark czyli wzorcowy, w przypadku klastrów oznacza najlepiej funkcjonujące i jednocześnie najlepiej rokujące z nich, które posłużą za przykład pozostałym.
W piątek na Ekogali odbyły się warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych rodziców realizowane przez Klaster Dolina Ekologicznej Żywności we współpracy z PIRE.
W dniach 25-27 maja b.r. członkowie klastra Dolina Ekologicznej Żywności uczestniczyli w V Międzynarodowych Targach Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych EKOGALA, które odbyły się w Hali Podpromie w Rzeszowie.
Największe spotkanie branży Eko w Środkowej i Wschodniej Europie odbyło się w Warszawie w dniach 7-9 maja 2012 r.
26 maja 2012 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje Piknik rodzinny z ekologiczną Żywnością w tle
25 maja w Rzeszowie ciekawe spotkanie dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci
Firmy z Polski wschodniej chętniej ze sobą współpracują, łącząc siły w dotowane przez Unię klastry
Najbardziej popularnymi i najczęściej spożywanymi w Polsce są jaja kurze. Można je kupić w sklepie i na każdym bazarze. Stanowią nieodłączny element diety wielu polskich rodzin. Czym się jednak różnią od siebie?
W ostatni weekend marca 2012 roku odbyły się w Lublinie pierwsze targi „Dieta i Zdrowie”, zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Lubelskie.
Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej EKOGALA odbędą się w dniach 25 - 27 maja 2012 r. w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym „Podpromie” w Rzeszowie.
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13 >