" />

Lista aktualności

Uwaga: miłośnicy ekologicznych przysmaków. Zapraszamy na Świąteczny EkoBazar! W okresie przedświątecznym, od 27 marca (środa) do 29 marca (piątek) lubelski EkoBazar będzie otwarty codziennie, od 12:00 do 18:00.
W czwartek 21 marca b.r. uczestnicy Doliny Ekologicznej Żywności przygotowali specjalną ekspozycję ekoproduktów w holu Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego. Okazję dla tego przedsięwzięcia stanowila międzynarodowa konferencja "Zdrowa i bezpieczna żywność istotnym elementem zdrowia publicznego".
Od 21 do 24 marca klastrowicze z Doliny Ekologicznej Żywności będą prezentowali swoje produkty w trakcie „Kiermaszu Wielkanocnego” w lubelskim Centrum Handlowym „Plaza”.
Ekoland zaprasza Lublinian na kiermasze żywności ekologicznej, ktore odbywają się w co drugą środę w Domu Kultury LSM w Lublinie.
Idzie wiosna. Przyroda budzi się do życia. Z tej okazji Dolina Ekologicznej Żywności zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne seminarium „Eko-Wiosna”.
Żeń-szeń to roślina której lecznicze właściwości są wykorzystywane od tysiącleci we wschodniej Azji. Do Europy zawitał dzięki misjonarzom już w XVIII wieku. W Polsce jest niestety ciągle niedoceniany. Dlaczego warto uzupełnić swoją dietę o żeń-szeń?
Na początku marca do Doliny Ekologicznej Żywności dołączyły 2 nowe firmy: F.H. „Domena” z Markuszowa (woj. lubelskie) oraz „KorabGarden” z Samoklęsk (woj. lubelskie).
Relacja z wyprawy klastrowiczów na targi BioFach ukazała się na portalu JestemEco.
Dolina Ekologicznej Żywności wydała swój katalog. Przejrzyj publikację online. Zobacz czym na co dzień żyje Ekologiczna Dolina i co może Ci zaoferować.
W dniach 13-16 lutego 2013 r członkowie klastra Dolina Ekologicznej Żywności uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej w Norymberdze.
w środę 13 lutego br. w Norymberdze rozpoczynają się jedne z najważniejszych i największych na świecie targów ekologicznych.
Na łamach opiniotwórczego portalu Public Service Europe ukazał się artykuł o Dolinie Ekologicznej Żywności.
Miło nam donieść, że biolubelskie.pl i Dolina Ekologicznej Żywności nawiązały współpracę w celu promowania idei, która przyświeca obydwu portalom internetowym.
Program „W 90 dni do EKO”, któremu partneruje Dolina, rozkręca się z minuty na minutę. Poznaliśmy już dwie EkoBohaterki. Wystartował również oficjalny fan page programu.
Dolina Ekologicznej Żywności podsumowała miniony rok, co nie pozostało bez odezwu w mediach. Teksty o efektach działania DEŻ ukazały się zarówno w internecie jak i w prasie tradycyjnej.
Startuje I edycja programu „W 90 dni do EKO” koordynowanego przez firmę ORGANIC Farma Zdrowia. Dolina Ekologicznej Żywności jako oficjalny Partner programu pomaga w poszukiwaniach EKOBohaterów!
Tuż przed Świętami EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. W środę 19 grudnia br. miało miejsce wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo niespodzianek dla Klientów.
W minioną sobotę lubelski EkoBazar, któremu patronuje Dolina Ekologicznej Żywności, opanowali miłośnicy ekologicznego sera.
Czwartego grudnia Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale gościł warsztaty naukowe nt. „Różnicowanie działalności rolniczej na obszarach problemowych rolnictwa (OPR)”.
Portal internetowy Doliny Ekologicznej Żywności zajął I miejsce w konkursie "Pokaż swoją stronę internetową" organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13 >