" />

Lista aktualności

Program „W 90 dni do EKO”, któremu partneruje Dolina, rozkręca się z minuty na minutę. Poznaliśmy już dwie EkoBohaterki. Wystartował również oficjalny fan page programu.
Dolina Ekologicznej Żywności podsumowała miniony rok, co nie pozostało bez odezwu w mediach. Teksty o efektach działania DEŻ ukazały się zarówno w internecie jak i w prasie tradycyjnej.
Startuje I edycja programu „W 90 dni do EKO” koordynowanego przez firmę ORGANIC Farma Zdrowia. Dolina Ekologicznej Żywności jako oficjalny Partner programu pomaga w poszukiwaniach EKOBohaterów!
Tuż przed Świętami EkoBazar przygotował niespodziankę dla swoich Klientów. W środę 19 grudnia br. miało miejsce wielkie otwarcie Świątecznego EkoBazaru. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo niespodzianek dla Klientów.
W minioną sobotę lubelski EkoBazar, któremu patronuje Dolina Ekologicznej Żywności, opanowali miłośnicy ekologicznego sera.
Czwartego grudnia Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale gościł warsztaty naukowe nt. „Różnicowanie działalności rolniczej na obszarach problemowych rolnictwa (OPR)”.
Portal internetowy Doliny Ekologicznej Żywności zajął I miejsce w konkursie "Pokaż swoją stronę internetową" organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
Co to są klastry? Dlaczego przedsiębiorcy łączą swoje siły w klastrach? Co zyskują? Odpowiedzi na te i inne pytania w najnowszej audycji PARP.
Wszyscy uwielbiamy historie, zwłaszcza te o prawdziwych ludziach opowiadających o swoim życiu. Uwielbiamy historie z happy endem i takie właśnie „story of sucess” znajdziemy w filmie „Four people, four stories”.
W minionym tygodniu kolejne Ekoforum organizowane w ramach projektu „Rozwój klastra Dolina Ekologicznej Żywności” gościło w Różańcu, nieopodal Tarnogrodu. Tym razem spotkanie miało charakter wybitnie szkoleniowy.
Gdy za oknem robi się chłodno, słońce coraz częściej chowa się w chmurach zaczyna się najtrudniejszy dla naszego organizmu czas - ani jesień ani zima.
Związek Stowarzyszeń „Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego” z siedzibą w Świlczy serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rolnictwem i przetwórstwem ekologicznym na V Podkarpacką Konferencję Rolnictwa Ekologicznego.
Zakończyła się kolejna, już 27. edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu.
W dniach 12-14 października b.r. w Łodzi odbyły się V Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD. W imprezie uczestniczyło ponad 200 wystawców z kraju i z zagranicy. Prezentowano żywność ekologiczną posiadającą certyfikaty, a także żywność tradycyjną oraz produkty przemysłowe przetworzone w niewielkim stopniu. Impreza była okazją do bezpośredniego kontaktu producentów, przetwórców i handlowców oraz klientów.
W niedzielę 16. września b.r. na Placu Litewskim, w samym centrum Lublina, odbyła się masowa impreza pod nazwą Piknik Naukowy. Rozpoczęła ona IX Lubelski Festiwal Nauki, koordynowany w tym roku przez Katolicki Uniwersytet Lubelski.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł do wieczności nasz Kolega, wielki orędownik zasad ekologii w produkcji żywności, założyciel firmy Zakład Mięsny Wasąg, ś.p. Andrzej Wasąg.
Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów na pierwszym w Rzeszowie „Jarmarku ŻywnościEkologicznej i Lokalnej” pod arkadami Ratusza.
Do Polski na zaproszenie amerykańskiej Fundacji Heifer Project International z przedstawicielstwem w Warszawie, przyjechało 5 osób z Armenii w ramach wizyty studyjnej.
W sobotę 25 sierpnia b.r. odbyły się w Zwierzyńcu IV Lubelskie Spotkania z Tradycją i Kulturą Łowiecką. Wydarzenie rozpoczęto mszą świętą w Kościele Na Wodzie, skąd wszyscy, prowadzeni przez orkiestrę dętą, przemaszerowali na teren stadionu Klubu Sportowego Sokół.
… ale zapraszamy na kolejne! W każdą sobotę w Lublinie przy ul. Bramowej 4-6 od 8.00 do 17.00
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 z 13 >