" />

Lista aktualności

W najbliższy czwartek 07 listopada w Hołownie odbędzie się XXXI EkoForum klastra Dolina Ekologicznej Żywności.
W dniu 29 października br. PIRE wzięło udział w konferencji pt. „Wsparcie dla producentów ekologicznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 oraz producentów produktów tradycyjnych i gospodarstw agroturystycznych”.
Zwolennicy rolnictwa tradycyjnego twierdzą, że to niemożliwe. Czy mają rację?
W najbliższą sobotę 26 października w lubelskiej Galerii Gala odbędą się Targi Żywności Ekologicznej „Eco-Gala”.
W dn. 30 września 2013 r. odbyło się XXIX EkoForum klastra Dolina Ekologicznej Żywności w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie.
W piątek 11 października br. w Łodzi startują VI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej „Natura Food”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami zdrowego odżywiania na XXIX EkoForum, które odbędzie się 30 września br. o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie, ul. Starzyńskiego 17.
W najbliższą niedzielę 22 września br. zapraszamy na piętnaste Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
Dolina Ekologicznej Żywności wzięła udział w lubelskim wydarzeniu kulinarno-kulturalnym. Zapraszamy do lektury relacji z wydarzenia.
Jutro startuje największa plenerowa impreza kulinarno-kulturalna w Polsce. Dolina Ekologicznej Żywności melduje swoją obecność.
W niedzielę 1. września odbyło się na Jasnej Górze narodowe Święto Dziękczynienia za Plony, z udzialem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Podczas uroczystości nasi klastrowicze, Państwo Magdalena i Tomasz Obszańscy, w towarzystwie dzieci, pełnili zaszczytną funkcję Starostów Dożynkowych.
W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, zapraszamy do Zwierzyńca na V Lubelskie Spotkania z Tradycją i Kulturą Łowiecką.
Facebookowy fan page Doliny Ekologicznej Żywności prowadzony pod nazwą "Żyję szybko, Jem zdrowo" może pochwalić się liczącą ponad 2 tys. osób grupą sympatyków.
Wystartował konkurs Pokaż swoją EKO stronę i podziel się EKOhasłem. Do wygrania fajne nagrody. Rozstrzygnięcia na targach Natura Food.
W letnie dni, kiedy upał daje się we znaki, mało kto ma ochotę na tradycyjne, ciężkostrawne jedzenie. Najchętniej sięgamy po coś lekkiego, łatwego do przygotowania, ale zarazem smacznego i pełnowartościowego.
W dniu 13. czerwca w Zespole Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach odbyło się EkoForum „Ekologiczna żywność – dlaczego warto”.
W najbliższą sobotę 15. czerwca rusza organizowany przez nas „EkoBazarek”. Przy ul. Lipowej w podcieniach Centrum Handlowo-Rozrywkowego Plaza zostanie otwarte stoisko oferujące lublinianom ekologiczne produkty.
W najbliższy czwartek 13. czerwca w Zespole Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach odbędzie się EkoForum „Ekologiczna żywność – dlaczego warto”.
W trakcie VII edycji Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych Ekogala, nasz klastrowicz Obszański (Barwy Zdrowia) wygrał w konkursie na „Najładniejsze stoisko Targów 2013”.
II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych Ekogala w Rzeszowie już za nami. Czytaj relację z imprezy!
< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 z 13 >