" />

Lista aktualności

Mamy obecnie sezon na kopanie i sadzenie topinambura
Tegoroczny Piknik Naukowy, inaugurujący XI Lubelski Festiwal Nauki, odbył się w niedzielę 21. września na Arenie Lublin - nowym lubelskim stadionie. Podobnie jak w poprzednich latach, mieliśmy okazję w tej imprezie uczestniczyć. Jak zawsze przyciągnęła rzesze gości.
Szanowni Państwo, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Eksport produktów żywnościowych typu eko”, które odbędzie się w dniu 12 września 2014 r. w Rzeszowie, ul. Szopena 51, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (sala konferencyjna nr 209, 1 piętro budynku).
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, otwarte Warsztaty Smakuj Życie w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie w dniach 4-7 września.
Fundacja Słoneczny Pokój zaprasza na kolejną odsłonę Tu Targu - tym razem wegańskiego. Odbędzie się on w niedzielę 24 sierpnia w Autonomicznym Centrum Społecznym Cicha4.
Członkowie Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna", w tym kilku uczestników Doliny Ekologicznej Żywności, biorą udział w międzynarodowym projekcie ekologicznym o nazwie GO GREEN ACROSS EUROPE, w ramach programów mobilności Leonardo do Vinci – VETPRO - Uczenie się przez całe życie.
Dnia 5 lipca w Siennicy Różanej miała miejsce konferencja „Zdrowy i aktywny styl życia w zgodzie z naturą i samym sobą” z udziałem m.in.: Agnieszki Perepeczko, Marioli Bojarskiej-Ferenc i Karola Okrasy
W niedzielę 29 czerwca 2014 roku odbyły się w Żółkiewce II Targi Turystyki Wiejskiej i Kulturowej „Lubelskie Lato 2014”.
W dniach 27. czerwca - 6 lipca b.r. w Krasnymstawie i okolicznych miejscowościach odbędą sie II Targi Turystyki Wiejskiej i Kulturowej „Lubelskie Lato 2014”. Będzie to swego rodzaju kiermasz propozycji turystycznych województwa lubelskiego, utrzymany w charakterze festynu turystycznego, rekreacyjnego i sportowego dla całych rodzin. Uczestnicy Doliny Ekologicznej Żywności planują wziąć udział w kilku imprezach Targów.
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury jest organizatorem V Jubileuszowych Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach od 10 – 17 sierpnia 2014 r. na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem .
Serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji targów EcoFamily, które odbędą się w Kielcach w dniach 15 -16 listopada 2014 roku.
Tematem przewodnim tegorocznego spotkania są strategie marketingowe w sektorze produktów ekologicznych. Przedsiębiorcy hurtowi, producenci i dystrybutorzy z około 25 krajów spotkają się w dniach 1-2 czerwca w Warszawie w celu nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.
Wspaniałych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz radosnego, wiosennego nastroju życzy wszystkich uczestnikom i Przyjaciołom Doliny Ekologicznej Żywności Zarząd Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna".
1-2 czerwca 2014 w Warszawie: Szansa na nowe kontakty w branży produktów ekologicznych na rynku europejskim! Europejska fachowa wystawa produktów organicznych oraz networkingowa konferencja.
Cykliczne spotkanie środowiska restauratorów, szefów kuchni, kucharzy z producentami produktów żywnościowych wysokiej jakości, ekspertami, pasjonatami lubiącymi dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 28 marca br. w godz. 13.00-15.00 w Boutique Hotel’s przy al. Piłsudskiego 10/14 w Łodzi.
W związku z zakończeniem projektu „Rozwój Klastra Doliny Ekologicznej Żywności” zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Koordynatorem Projektu: Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach a Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
Trwający od 2010 r. projekt „Rozwój klastra Dolina Ekologicznej Żywności” dobiega końca w ostatnich dniach grudnia br. Wraz z nim kończy się również prowadzona przez klaster ogólnopolska kampania promująca ekologiczną żyość i ekologiczne uprawy w Polsce.
Wszystkich członków klastra DEŻ zapraszamy na czwartkowe spotkanie przedświąteczne.
W dn. 20 listopada br. odbyła się VI Podkarpacka Konferencja Rolnictwa Ekologicznego w Trzcianie.
Dolina Ekologicznej Żywności zaprasza dziennikarzy na konferencję prasową podsumowującą efekty wdrażania trzyletniego projektu „Rozwój klastra DEŻ”.
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 13 >