" />

Lista aktualności

15 kwietnia br. Przedstawicielki Stowarzyszenia EkoLubelszczyzna Pani Justyna Siwiela-Tomaszczyk oraz Danuta Sulowska wzięły udzial w Konferencji pn. "Bezpieczeństwo Żywności".
W dniu 24 marca 2015 roku odbyły się w obiektach Międzynarodowych Targów Lubelskich Targi Edukacyjne. Stowarzyszenie "EkoLubelszczyzna", wsparte przez partnerów z Doliny Ekologicznej Żywności, przygotowało z tej okazji specjalną wystawę i degustację ekożywności oraz seminarium z serii "Zdrowa żywność dla szkół". Zorganizowało także końcową konferencję projektu GO GREEN ACROSS EUROPE.
Lubelskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych POGRANICZE oraz Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna”, wsparte przez uczestników Doliny Ekologicznej Żywności, zaprosiły swoich Członków i Sympatyków na wycieczkę pod nazwą Lubelski szlak ekologicznej żywności, część 1. Pierwszy eko-rekonesans po Lubelszczyźnie odbył się w sobotę 11. kwietnia b.r. przy udziale 16 Przewodników ze Stowarzyszenia POGRANICZE.
Błogosławionych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych radością, nadzieją i światłem budzącej się do życia wiosny, wiary w sens życia i pracy oraz smacznego, ekologicznego Święconego w gronie najbliższych życzy wszystkim Klastrowiczom i Przyjaciołom Zarząd Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna"
W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapraszamy na Piknik Poznaj Dobrą Żywność w dniu 16 maja 2015 r., który odbędzie się w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Dnia 19 listopada 2014 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się Konferencja "Zdrowie na talerzu" organizowana przez Państwową Inspekcję Sanitarną w Krasnymstawie
Podobnie jak w ubieglym sezonie, w lubelskiej GALI przy ul. Fabrycznej 2 co sobotę w godzinach 10,00-16,00 odbywają się kiermasze ekologiczne z udziałem uczestników Doliny Ekologicznej Żywności. W sobotę 8. listopada czeka tam na nas wiele atrakcji.
Mamy obecnie sezon na kopanie i sadzenie topinambura
Tegoroczny Piknik Naukowy, inaugurujący XI Lubelski Festiwal Nauki, odbył się w niedzielę 21. września na Arenie Lublin - nowym lubelskim stadionie. Podobnie jak w poprzednich latach, mieliśmy okazję w tej imprezie uczestniczyć. Jak zawsze przyciągnęła rzesze gości.
Szanowni Państwo, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym „Eksport produktów żywnościowych typu eko”, które odbędzie się w dniu 12 września 2014 r. w Rzeszowie, ul. Szopena 51, w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (sala konferencyjna nr 209, 1 piętro budynku).
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, otwarte Warsztaty Smakuj Życie w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie w dniach 4-7 września.
Fundacja Słoneczny Pokój zaprasza na kolejną odsłonę Tu Targu - tym razem wegańskiego. Odbędzie się on w niedzielę 24 sierpnia w Autonomicznym Centrum Społecznym Cicha4.
Członkowie Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna", w tym kilku uczestników Doliny Ekologicznej Żywności, biorą udział w międzynarodowym projekcie ekologicznym o nazwie GO GREEN ACROSS EUROPE, w ramach programów mobilności Leonardo do Vinci – VETPRO - Uczenie się przez całe życie.
Dnia 5 lipca w Siennicy Różanej miała miejsce konferencja „Zdrowy i aktywny styl życia w zgodzie z naturą i samym sobą” z udziałem m.in.: Agnieszki Perepeczko, Marioli Bojarskiej-Ferenc i Karola Okrasy
W niedzielę 29 czerwca 2014 roku odbyły się w Żółkiewce II Targi Turystyki Wiejskiej i Kulturowej „Lubelskie Lato 2014”.
W dniach 27. czerwca - 6 lipca b.r. w Krasnymstawie i okolicznych miejscowościach odbędą sie II Targi Turystyki Wiejskiej i Kulturowej „Lubelskie Lato 2014”. Będzie to swego rodzaju kiermasz propozycji turystycznych województwa lubelskiego, utrzymany w charakterze festynu turystycznego, rekreacyjnego i sportowego dla całych rodzin. Uczestnicy Doliny Ekologicznej Żywności planują wziąć udział w kilku imprezach Targów.
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury jest organizatorem V Jubileuszowych Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach od 10 – 17 sierpnia 2014 r. na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem .
Serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji targów EcoFamily, które odbędą się w Kielcach w dniach 15 -16 listopada 2014 roku.
Tematem przewodnim tegorocznego spotkania są strategie marketingowe w sektorze produktów ekologicznych. Przedsiębiorcy hurtowi, producenci i dystrybutorzy z około 25 krajów spotkają się w dniach 1-2 czerwca w Warszawie w celu nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.
Wspaniałych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz radosnego, wiosennego nastroju życzy wszystkich uczestnikom i Przyjaciołom Doliny Ekologicznej Żywności Zarząd Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna".
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 12 >